Umjetno trave u zatvorenom nogometu ![]() Visoka otpornost na UV otporno na habanje Jiangsen je napravio umjetnu travu u zatvorenom zatvorenom nogometnom igralištu, ova umjetna trava od 50 mm posebno je dizajnirana za unutarnju nogometnu utakmicu, koristimo samo novi materijal za zaštitu okoliša, ekološki prihvatljiv i komercijalan. |
| Boja | zelena |
| Visina pilota | 50mm |
| mjerilo | 5/8 inča |
| Stitch rate | 160 šavova / m |
| Gustoća | 10080 travnjaka / m2 |
| Paket | roll paket |
| Širina role | 2m / 4m |
| Dužina role | 25m |








P: Jeste li proizvođač ili trgovačko društvo?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za umjetnu travu, mi proizvodimo sirovu po sebi i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
O: Naši proizvodi prošli su 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta trošenje test i protueksplozijski test.
P: Minimalna količina?
O: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
O: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja traje 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možeš pružiti?
O: Možemo vam pružiti umjetni teren za nogomet, sportsku travu i travu.
P: Koja je vaša FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetna trava, mali nogomet, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














