Umjetna trava travnjak za uređenje doma, JiangSen pružiti najbolju kvalitetu sintetički travnjak za vas, u usporedbi s prirodnom travom, umjetni travnjak može imati duži korisni vijek trajanja bez vode i posebne njege. Također, sa zimzelenom i izdržljivom pređom, omogućit će da vaš dom postane sve ljepši.
| Boja | 4 |
| Visina hrpe | 50mm |
| mjerilo | 3/8 |
| Stitch stopa | 180 |
| Gustoća | 18900 |
| Paket | Roll paket |
| Širina valjka | 2m / 4m |
| Dužina valjka | 25m |









P: Jeste li proizvođač ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, mi sami proizvodimo sirovinu i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Kako o kvaliteti vaših proizvoda?
: Naši proizvodi prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testa trošenja i plamena test.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetnu travu za uređenje okoliša, umjetnu travu i travnjak.
P: Koji je vaš FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetna trava ispred travnjak, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














