Nema košnje. Nema gnojiva. Nema vode. JiangSen krajolici praktički su bez održavanja. Oni će napraviti veliki prvi dojam o svima koji posjete vaše dvorište. Napravit ćemo veliki dojam s našom super kvalitetom i najboljom uslugom.
| Visina pilota | 50mm |
| Stitch rate | 180 šavova / m |
| mjerilo | 3/8 |
| Gustoća | 18900 |
| Boja | 4 tona |
| Paket | Roll paket |
| Širina role | 2m / 4m |
| Dužina role | 25m |









P: Jeste li proizvođač ili trgovačko društvo?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za umjetnu travu, mi proizvodimo sirovu po sebi i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
O: Naši proizvodi prošli su 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta trošenje test i protueksplozijski test.
P: Minimalna količina?
O: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
O: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja traje 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možeš pružiti?
O: Možemo pružiti lažnu travu na trgu za uređenje okoliša, sportske i travnate pločice.
P: Koja je vaša FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: lažni trava trg, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena













