Ova lažna zelena trava je najtoplije prodajni proizvod 2018. godine, izvezena je u mnoge zemlje svijeta i osvojila je povratne informacije od našeg kupca, vrlo su zadovoljna našom umjetnom travom, ne samo dobrom kvalitetom nego i cijenom niske cijene ,
| Boja | Zelena i smeđa |
| Visina pilota | 40mm |
| šavovi | 180 |
| mjerilo | 3/8 |
| gustoća | 18900 |
| paket | roll paket |
| Širina role | 2m ili 4m ili prilagođene |
| Dužina role | 25m ili prilagođeno |







P: Jeste li proizvođač ili trgovačko društvo?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za umjetnu travu, mi proizvodimo sirovu po sebi i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
O: Naši proizvodi prolazili su 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta ispitivanje trošenja i ispitivanje retardantom plamena.
P: Minimalna količina?
O: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
O: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja traje 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možeš pružiti?
O: Možemo pružiti umjetnu travu za uređenje okoliša, sport i travu.
P: Koja je vaša FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: home decoration koristite 40mm lažni zeleni trava bez uzorka dati, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














