Održavanje trave travnjaka gotovo je jednostavno! Vi ćete uštedjeti mnogo vremena i novca ne morate kositi, oploditi, ili teško vodu travnjak imati bujne zelene dvorište. Sintetička čišćenje trave je jednostavna, učinkovita i brza! Također, travnjaci su mjesta gdje ljudi i kućni ljubimci mogu igrati izvan kuće.
| Boja | 3 tona |
| Visina pilota | 30mm |
| Stitch rate | 160 šavova / m |
| mjerilo | 3/8 |
| Gustoća | 16800 |
| Paket | Roll paket |
| Širina role | 2m / 4m |
| Dužina role | 25m |









P: Jeste li proizvođač ili trgovačko društvo?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za umjetnu travu, mi proizvodimo sirovu po sebi i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
O: Naši proizvodi prošli su 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta trošenje test i protueksplozijski test.
P: Minimalna količina?
O: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
O: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja traje 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možeš pružiti?
O: Možemo pružiti umjetnu travnatu travu za uređenje okoliša, sportske i travnate pločice.
P: Koja je vaša FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: travnjak travnjaka, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena













