Uz široku paletu stilova, boja i površina koje možete izabrati, JiangSen sintetičko stavljanje zelenog može stvoriti savršenu postavku za vježbanje vaše igre. To nisu tipični mini-golf tepisi. Ove sintetičke površine posebno su dizajnirane za ozbiljan igrač. Uz razne stilove hrpe i podloge, JiangSen umjetna trava može simulirati različite uvjete i situacije u stvarnom životu koje ćete naći na bilo kojem tečaju na svijetu.
| Boja | zelena |
| Visina pilota | 10mm |
| Stitch rate | 300 šavova / m |
| mjerilo | 3/8 inča |
| Gustoća | 63.000 |
| Paket | Roll paket |
| Širina role | 2m / 4m |
| Dužina role | 25m |









P: Jeste li proizvođač ili trgovačko društvo?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za umjetnu travu, mi proizvodimo sirovu po sebi i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
O: Naši proizvodi prošli su 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta trošenje test i protueksplozijski test.
P: Minimalna količina?
O: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
O: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja traje 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možeš pružiti?
O: Možemo pružiti sintetičko stavljanje zelenih, umjetnih trava za uređenje okoliša, sportske i trave pločice.
P: Koja je vaša FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: sintetski stavljajući zeleno, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














