Umjetna teniska trava
Nudimo niz terena za teniske terene s umjetnom travom, što vam daje mogućnost izgradnje vlastitog umjetnog teniskog terena.
Jiangsen umjetna trava ima različite vrste površina koje će vam pomoći, bez obzira tražite li bržu ili sporiju površinu za igru.
Vašoj odabranoj travi možemo ponuditi željenu duljinu kako bi odgovarala veličini vašeg teniskog terena.
Lako je pronaći tvrdu podlogu za igru - to je najčešća površina za teniske terene u Velikoj Britaniji. Ali ako tražite nešto malo drugačije što pruža neobičan doživljaj igranja, sintetička trava je savršena.
Umjetna teniska trava je niska za održavanje (što također čini nisku cijenu življenja) i jeftinu za instalaciju. Brzo se odvodi, što ga čini površinom od svih vremenskih uvjeta.

Specifikacija proizvoda
| Visina pilota / mm | 10 |
| mjerilo | 3/16" |
| Brzina uboda / m | 240 |
| Gustoća | 50400turfs / m² |
| potpora | Dvostruki PP + Sbr lateks |
| Boja | Zelena, plava, crvena |
| Paket | Roll paket |
| Širina valjka | 25m |
| Dužina valjka | 2m / 4m |
| UV tretman / otporan na vatru | Da |
Prednosti proizvoda i primjena
Osjećam se kao prava trava
UV zaštićena i otporna na izbljeđivanje
Provedite besplatno
Usporivač vatre
Nema zalijevanja, košnje, gnojiva i smanjene upotrebe herbicida i pesticida
Procijenjeni vijek trajanja proizvoda 8-10 godina
Jednostavan za ugradnju
et-friendly
Ima izolacijski učinak na terasama ili balkonima čime se smanjuje potrošnja energije

Paket i dostava
Pakirano u rolama: širina 2m ili 4m, duljina se može prilagoditi.
Vrijeme isporuke: 15-20 dana
P: Jeste li proizvođač ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, mi sami proizvodimo sirovinu i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Što mislite o kvaliteti umjetne teniske trave?
: Naši proizvodi prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta test trošenja i plamena test.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetnu travu za uređenje okoliša, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetni tenis trava, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














