Umjetni travnjak za teniske terene postoji već godinama i još uvijek je popularna alternativa održavanju pravih travnatih terena, pruža veću sposobnost upijanja šoka i udobnost igrača; hladnija površina za igru od tvrde podloge; prirodan i atraktivan izgled; i kada se instalira preko ceste, veća je ekonomičnost.
| Visina hrpe | 10mm |
| Boja | zelena |
| Šav | 240 / m |
| mjerilo | 3 / 16inch |
| Gustoća | 50400 |
| Paket | Roll paket |
| Širina valjka | 2m / 4m |
| Dužina valjka | 25m |



P: Jeste li proizvođač ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, mi sami proizvodimo sirovinu i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Kako o kvaliteti vaših proizvoda?
: Naši proizvodi prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testa trošenja i plamena test.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetni travnjak za uređenje okoliša, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetni travnjak travnjak, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














