Naš tenis izvaljuje lažnu travu i stavljajući zelene goste je posvećen najsuvremenijim proizvodima sintetičkih trava na tržištu danas, u kombinaciji s nenadmašnom službom za korisnike! Široko prepoznata kao najrealnija umjetna trava na raspolaganju. Umjetna trava Jiangsen je zelena opcija za tenis teren.
| Boja | plava |
| Visina pilota | 10mm |
| Stitch rate | 240 |
| mjerilo | 3/16 |
| Gustoća | 50400 |
| Paket | Roll paket |
| Širina role | 2m / 4m |
| Dužina role | 25m |









P: Jeste li proizvođač ili trgovačko društvo?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za umjetnu travu, mi proizvodimo sirovu po sebi i naši proizvodi su popularni u cijelom svijetu.
P: Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
O: Naši proizvodi prošli su 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta trošenje test i protueksplozijski test.
P: Minimalna količina?
O: 500 četvornih metara.
P: Što je s vremenom?
O: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja traje 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možeš pružiti?
O: Možemo vam pružiti lažnu travu za uređenje okoliša, sportske i travnate pločice.
P: Koja je vaša FOB priključak?
O: Šangajska luka.
Popularni tagovi: izbacite lažnu travu, Kinu, proizvođače, dobavljače, tvornicu, veleprodaju, cijenu, cijenu













